‘'Lider olmadan önce kendinizi geliştirmekte başarı göstermelisiniz. Lider olduğunuzda ise başkalarını geliştirmekte başarılı olmanız gerekir.’' - Jack WELCH

Süre: Kurum hedefleri göz önünde bulundurularak kuruma özel belirlenmektedir.

Amaç

Executive koçluk, üst düzey yöneticiler için özel olarak tasarlanmış liderlik gelişimidir. Lider, profesyonel bir yönetici koçu ile hedefleri ve zorlukları, güçlü yönleri ve gelişim alanları hakkında bire bir çalışır. Birlikte, liderin daha fazla öz farkındalık kazanmasına, potansiyellerinden yararlanmasına, liderlik becerilerini genişletmesine ve davranışlarını değiştirmesine olanak tanıyan güçlü ve güvenilir bir ortaklık oluştururlar.

Liderlik gelişimine yönelik bu kişiselleştirilmiş yaklaşım, bireyin ve yönettikleri ekiplerin veya organizasyonun performansını artırmak için bir katalizör görevi görür. Executive koçluk, liderlerin değerlerini, yeteneklerini, kültürlerini ve stratejilerini işletmenin vizyonu ve misyonuyla aynı hizaya getirmelerine yardımcı olur. Mükemmel seviyede operasyonel ve stratejik performans elde etmek, bir kuruluşun tüm ekosistemini kucaklayan sistemli bir yaklaşım gerektirir.

Executive koçluk sadece bir süreç inşa etmekle kalmaz, danışanların bireysel dönüşümlerini tasarlamasına, sıradanlığı bozarak fark yaratmasına, kendilerine değer katmayan davranışları/alışkanlıkları bırakmalarına ve bu sürece dair değişimi kolaylıkla yönetmesine yardımcı olur.

Katılım Şartları:

Program ile ilgili detaylı bilgi almak için info@pdricma.com.tr adresimize e-mail gönderebilir ya da 0 216 709 17 37’den bize ulaşabilirsiniz.