1989’da yılında kurulan PDR Group, Türkiye’deki eğitim danışmanlık sektöründeki en kurumsal, en köklü ve öncü kuruluştur. PDR Group şirketleri olan PDR International, CC Academia, PDR Insight ve PDR Open Platform bireyler, takımlar ve kurumların performanslarını arttırmaları, sürdürülebilir farkındalık, değişim ve dönüşüm sağlamaları amacıyla eğitim/gelişim hizmetleri sunmaktadır.

PDR Group ve şirketleri olarak, 1989-2017 yılları arasında temsilciliğini üstlendiğimiz farklı Global know-how’larla, 45’in üzerinde ülkede kurumsal değişim projeleri yürüttük. Bugün, Dünya’daki eğitim ve gelişim faaliyetlerindeki yenilikleri, Türkiye’deki 4200’ün üzerinde şirketin, 800.000’in üzerindeki katılımcısıyla, gerçekleştirdiğimiz eğitim ve seminerlerde sunarak sektöre öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz.

1989’dan bu yana “Önce İnsan” felsefesini sektöre armağan eden PDR Group olarak, 75 kişilik ekibimiz ve 40’ın üzerinde danışmanımızın gücüyle, 32.yılımıza doğru emin adımlarla ilerliyoruz. ‘‘Gelişime, paylaşıma ve dönüşüme ilham verme’’ amacımız doğrultusunda 2020 yılı Mayıs ayında PDRICMA/PDR International Coaching & Mentoring Academy’yi kurduk.

Koçluk felsefesini ve duruşunu içselleştirmiş, evrensel değerlerle donanmış ICF unvanlı profesyonel koç ve mentorlarımızdan oluşan PDRICMA ekibimizle sizlere, bu yolculuğunuzda ihtiyacınız olan tüm konularda destek olmak üzere ACSTH Akreditasyon Sürecinde olan Profesyonel Koçluk Sertifikasyon Programlarımızı, Bireysel ve Kurumsal Koçluk Hizmetlerimizi sunuyoruz.

Amacımız:

  • Koçluk felsefesini içselleştirerek, kişinin öncelikle kendisine sonra çevresine farklı bir perspektifle bakmasını sağlayarak bireysel yaşam kalitesini ve tatmin düzeyini arttırmak.
  • Değişime/dönüşüme hevesli, seçeneklerinin farkında olan ve sürekli öğrenen bireyler yetiştirerek mümkün olduğu kadar çok insana koçluk yoluyla farkındalık sağlamak, dünyanın değişim ve dönüşümüne katkıda bulunmak.
  • Kurum içerisinden yeni dünya liderleri çıkarabilmek için iş hayatındaki liderlere gereken koçluk ve mentorluk şapkasını kazandırmak.
  • Koçluğu profesyonel anlamda kariyer olarak edinmek isteyenlerin yanında olmak.
  • Program mezunu koçlarımızın/diğer tüm okullardan mezun koçların niş alan belirlemelerine ve konularında derinleşmelerine yardımcı olacak hizmet çeşitliliği sunmak.
  • Türkiye’deki tüm koçlara koçluk yolculukları boyunca koçluğu geliştiren eğitim, donanım, unvan alma vb. her anlamda destek veren bir Akademi olmak.
  • Herkesin ulaşabileceği, kolaylaştırıcı tekniklerle oluşturulmuş ve fark yaratan çözümler sunmak.
  • PDRICMA mezunlarından bir koçluk havuzu oluşturarak; PDR Group bünyesinde eğitim alan ve koçluk almaya istekli katılımcılarımızla gönüllü koçlarımızı aynı platformda buluşturacağız. Böylelikle bir yandan koçlarımızın deneyim kazanmasını sağlarken diğer yandan katılımcılarımızın koçluk hizmetinden faydalanmalarını sağlayacağız.
  • Profesyonel sertifikasyon programlarımıza ek olarak, bir koçun ihtiyacı olan ICF onaylı CCEU (Continuing Coach Education Unit) kredili eğitimlerle, koçlarımızın unvan alma süreçlerinde yanlarında olacağız.