1989’da yılında kurulan PDR Group, Türkiye’deki eğitim danışmanlık sektöründeki en kurumsal, en köklü ve öncü kuruluştur. PDR Group şirketleri olan PDR International, CC Academia, PDR Insight ve PDR Open Platform bireyler, takımlar ve kurumların performanslarını arttırmaları, sürdürülebilir farkındalık, değişim ve dönüşüm sağlamaları amacıyla eğitim/gelişim hizmetleri sunmaktadır.

PDR Group ve şirketleri olarak, 1989-2017 yılları arasında temsilciliğini üstlendiğimiz farklı Global know-how’larla, 45’in üzerinde ülkede kurumsal değişim projeleri yürüttük. Bugün, Dünya’daki eğitim ve gelişim faaliyetlerindeki yenilikleri, Türkiye’deki 4200’ün üzerinde şirketin, 800.000’in üzerindeki katılımcısıyla, gerçekleştirdiğimiz eğitim ve seminerlerde sunarak sektöre öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz.

1989’dan bu yana “Önce İnsan” felsefesini sektöre armağan eden PDR Group olarak, 75 kişilik ekibimiz ve 40’ın üzerinde danışmanımızın gücüyle, geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. ‘‘Gelişime, paylaşıma ve dönüşüme ilham verme’’ amacımız doğrultusunda 2020 yılı Mayıs ayında PDRICMA/PDR International Coaching & Mentoring Academy’yi kurduk.

Koçluk felsefesini ve duruşunu içselleştirmiş, evrensel değerlerle donanmış ICF unvanlı profesyonel koç ve mentorlarımızdan oluşan PDRICMA ekibimizle sizlere, bu yolculuğunuzda ihtiyacınız olan tüm konularda destek olmak üzere ICF Onaylı Profesyonel Koçluk Sertifikasyon Programımızı, Bireysel ve Kurumsal Koçluk ve Mentorluk Hizmetlerimizi sunuyoruz.