Binnur Kayabey (ACC, CPEC)

PDRICMA Fakülte Lideri

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 1995 yılında mezun olan Binnur Kayabey, profesyonel yaşamına aynı yıl Eczacıbaşı Menkul Değerler’de başladı. 2002 yılından itibaren de aynı kurumda şube müdürü olarak görev aldı. Sonrasında kurumsal etkinlik yönetimi ve medical cihaz satışı alanında faaliyet gösteren 2 şirketin kurucusu olarak girişimcilik rolüne geçti. Profesyonel kariyerinin ilk 20 yılında farklı organizasyon yapılarının oluşturulması, satış ve pazarlama ekiplerinin yapılandırılması, eğitimi ve yönetimi, stratejik öncelikli hedeflerin belirlenmesi, performans sistemlerinin kurulumu, değerlendirilmesi ve geliştirilmesi, rakiplerin analizi ile ilgili sorumluluklar aldı.

2015 yılında Danışmanlık ve Koçluk rolüne geçmeye karar vererek, İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programını, 2016 yılında da ICF Akredite Profesyonel Koçluk Temel eğitimlerini ve ardından İleri Seviye eğitimlerini tamamlayarak ACC ve CPEC ünvanlarını aldı. Kişisel ve mesleki gelişim yolcuğuna ICF Akredite Takım Koçluğu, EMCC Türkiye Transaksiyonel Analiz eğitimleri ile devam etti. 2016 yılından itibaren PDR International ‘da Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

İnsanın, kendine yolculuğunun çok kıymetli olduğuna olan inancıyla, Profesyonel Koç olarak, kurumların ve bireylerin istedikleri performans ya da doyuma ulaşmaları konusunda, var olan sonsuz potansiyellerini harekete geçirmek üzere, bilgiye, güvene ve samimiyete dayalı yol arkadaşlıklarını paylaşarak, hedefledikleri gelişim ve dönüşümlerine destek vermektedir.

Çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ile topluma hizmet etme konusunda çalışmaları olan Binnur Kayabey, Can’ın annesidir.

 

  Danışmanlarımız ana sayfasına geri dönmek için tıklayın.